آریا سیستم   فروش: 43489149 | پشتیبانی: 95118373

SEARCH
16

همایش تجهیزات فروشگاهی و رستورانی

همایش تجهیزات فروشگاهی و رستورانی

 

همایش تجهیزات فروشگاهی و رستورانی با میزبانی شرکت تیلدا کیش و حضور شرکت های برگزیده و فعال در زمینه مکانیزاسیون فروشگاهی و تولید نرم افزار های فروشگاهی،  از جمله شرکت آریا سیستم در  سالن همایشهای صدا و سیما برگزار گردید و طی این همایش از محصولات جدید حوزه اتوماسیون  و مکانیزاسیون فروشگاهی رونمایی شد.

 

 

امروزه یکی از نیازهای اساسی فروشگاه‏ها و رستوران‏های زنجیره‌ای سرعت عملیات در فرآیندهای فروش و خدمات‌دهی است. حجم بالای فروش و خدمات در فروشگاه‌ها و رستوران‌ها سبب معطلی مشتریان در پای صندوق‌های فروش می‌شود. پاسخ‌گویی به موقع و سریع به مشتریان و کاهش زمان انتظار آنها موجب رضایتمندی و وفاداری آنها خواهد شد و مشکلات موجود را از بین می‌برد.

 

در این راستا و جهت ارائه راهكارهای نوین ، در این همایش علاوه بر بررسی و معرفی صندوق‌های فروشگاهی جدید تایسو تایوان(TYSSO) و لیبل پرینترهای گودگس تایوان(Godex) از دو محصول تولیدی جدید  در زمینه کالرآیدی (شماره انداز) طی مراسمی رونمایی شد.  شرکت تیلدا کیش برای اولین بار در کشور موفق به طراحی و تولید کالرآیدی‏هایی بدون نیاز به نصب راه‌انداز، با برند تی‌-لاین(T-Line) شده است.

دستگاه نمایشگر تلفن یا اختصاراً کالرآیدی، دستگاهی است که شماره فرد تماس گیرنده، وضعیت خط اعم از آزاد یا اشغال بودن آن، سیگنال زنگ و تماس‌های از داخل به بیرون را در اختیار کامپیوتر می‏گذارد. طبیعتاً برای برقراری ارتباطی سهل و آسان از پورت USB استفاده میگردد. به دلیل چند منظوره بودن این پورت و پشتیبانی از بازه بسیار وسیعی از دستگاههای جانبی کامپیوتر، انتخاب پروتکل مناسب برای ارتباط اهمیت زیادی دارد. دستگاه‌های نمایشگر تلفن مشابه، از راه‌‏انداز پورت سریال مجازی استفاده می‏‌کنند که کاربر را درگیر نصب راه‌‏انداز و تنظیم‌های به نسبت تخصصی آن می‌کنند.

مدل UH TK-204از پروتکل HID به جای VCOM استفاده می‏کند و به همین دلیل بدون نیاز به راه‌انداز به صورت خودکار توسط سیستم شناسایی و نصب می‏شود. مدل TK-204 UR که به سیستم ضبط صدا مجهز شده است ، می‌تواند علاوه بر مانیتورکردن خطوط تلفن، مکالمات را نیز ضبط کند.مدیران فروشگاه‌ها و رستوران‌ها می توانند با ضبط مکالمات، کیفیت خدمات خود را مورد بررسی قرار دهند.

 

 

 

منبع : زومیت

تعداد امتیازات: (2) Article Rating
تعداد مشاهده خبر: (1222)
کد خبر: 94
  • همایش تجهیزات فروشگاهی و رستورانی

RSS comment feed نظرات ارسال شده

1
# امیر کریمی (چهارشنبه 07 بهمن 1394 11:35 ب.ظ)
شرکت در همایش افتخار بزرگی هست
2
# شجاعی (شنبه 10 بهمن 1394 04:16 ب.ظ)
به امید موفقیت های بیشتر و پیمودن سریع پله های پیشرفت

ارسال نظر جدید

تنها کاربران ثبت نام کرده مجاز به ارسال نظر می باشند.