آریا سیستم   فروش: 43489149 | پشتیبانی: 95118373

SEARCH

نرم افزار فروشگاهی | سیستم انبار بارکدی | نرم افزار حسابداری

 

04
چکیده: فرار مالیاتی بازاری‌ها و مالیات‌هایی که گاهی به کمتر از رقم پرداختی توسط کارمندان و کارگران می‌رسد در سال‌های گذشته سوژه داغ منتقدان عدالت مالیاتی بوده است. این موضوع درحالی اتفاق می‌افتد که مطابق ماده 121 برنامه پنجم توسعه باید فعالیت تمام اصناف و بازاری‌ها به صورت الکترونیک رصد و گزارش آن به سازمان امور مالیاتی ارایه... ادامه »
25
صندوق فروشگاهی
چکیده: صندوق فروشگاهی یک دستگاه مکانیکی و یا الکترونیکی برای محاسبه و ثبت خرید و فروش معاملات، و یک کشو پیوست شده برای ذخیره پول نقد است. همچنین صندوق فروشگاهی یک قبض رسید برای مشتری چاپ می‌کند. صندوق های فروشگاهی مدرن با تجهیزاتی مانند بارکد اسکنر و فیش پرینتر های حرارتی بدون نیاز به ریبون و جوهر مجهز شده اند در عین حال پوز های بانکی به راحتی به صند... ادامه »
15
هشت مزیت نرم افزار فروشگاهی تحت وب
چکیده: هشت مزیت نرم افزارهای فروشگاهی تحت وب    انتخاب نرم افزار فروشگاهی مناسب برای هر کسب و کاری می تواند یکی از مهمترین موضوعات در تجارت باشد، صرف نظر از اینکه شما یک فروشگاه قدیمی دارید یا یک فروشگاه افتتاح نموده اید و فارغ از اینکه فروشگاه شما جزو کسب و کار های خرد و کوچک است یا یک فروشگاه زنجیره ای بزرگ، باز هم انتخاب نرم افزار فروشگاهی... ادامه »
04
بارکد دو بعدی چیست؟
چکیده: بارکد دو بعدی چیست؟ در سالهای اخیر استفاده از فناوری بارکد دو بعدی در شرکتهای مختلف تولیدی و خدماتی به منظور جهش در بازار  و فروش محصولات  به صورت گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته است. اما این کار برای شما هم لازم است؟ در مقاله زیر به این قضیه می پردازیم، که کاربرد بارکد های دو بعدی چیست؟ آیا شرکت شما نیازی به استفاده از بارکد دو بعدی د... ادامه »
03
مزایای استفاده از بارکد چیست؟
چکیده: مزایای استفاده از بارکد چیست؟ پیدا کردن کسب وکاری که از سیستم مبتنی بر بارکد برای عرضه محصولات خود استفاده نکند، تقریبا غیر ممکن است.به هر حال، شاید هنوز هم کسب وکارهایی وجود داشته باشند که با کاغذ و قلم یا لیست موجودی در اکسل کار کنند. بیشترین نارضایتی عموم از قیمت بسیار بالای راه اندازی این سیستم است. ادامه »
16
نرم افزار یا سیستم فروشگاهی
چکیده: نرم افزار فروشگاهی سیستمی می باشد که توانایی ثبت خرید و فروش کالا و اجناس فروشگاهی را، دارا می باشد. به کمک اینگونه نرم افزار ها می توانید کالاها را ثبت، قیمت گذاری و به فروش برسانید. و در یک تعریف کلی قادر خواهید بود اجناس خود را از لحظه ورود به فروشگاه تا لحظه فروش، مدیریت و کنترل نمایید. ادامه »
21
مزایای استفاده از صندوق فروشگاهی
چکیده: مزایای استفاده از صندوق فروشگاهی زمانی که نمونه های اولیه صندوق فروشگاهی به بازار آمد، صاحبان برخی از فروشگاه ها استفاده از آن را عاملی برای جلوگیری از اشتباهات مالی می دانستند تا بتوانند بوسیله آن فعالیت های مالی و محاسباتی خودشان را بدون کوچکترین کسری ثبت کنند. به راستی، کسری مبالغ فروشگاه ها یکی از معضلاتی بود که به مشکلی بزرگ در فروشگاهها تبد... ادامه »
01
بارکد های رنگی
چکیده: بارکد های رنگی فناوری بارکد رنگی با ظرفیت بالا (HCCB) متعلق به شرکت مایکروسافت، که در مطالعات و تحقیقات این شرکت توسعه داده شده، در شناسایی محصولات تجاری مانند تصاویر و بازیهای ویدیویی سودمند است ادامه »
16
بوکد چیست
چکیده: به نظرمی‌رسد به زودی بارکدهای قدیمی به دست فراموشی سپرده شوند. بارکدها ترکیبی از اعداد و خطوط سیاه و سفیدی هستند که پشت تمام محصولات دیده می شوند محققان امریکایی موسسه‌ی تکنولوژی ماساچوست سیستم برچسب‌زنی نوینی به نام بوکد را معرفی کرده‌اند که می‌تواند جایگزین بارکد شود که قابلیت نگهداری صدبرابر اطلاعات را دارد. ادامه »
14
چرا ترازو و یا باسکول دیجیتال
چکیده: در گذشته جهت توزین مواد از ترازوی کفه ای یا باسکول قپانی استفاده می شد، که احتمال خطا در توزین وجود داشت، ترازو های دو کفه ای توسط سنگ هایی با ظرفیت مشخص و تنظیم شده عملیات توزین را انجام می دهند، این سنگ ها با اندازه های متفاوت نسبت وزن سنگ ها، اندازه ی ترازو ها طراحی می گردد، البته این سنگ ها جهت کالیبره نمودن ترازوی دیجیتالی امروزه نیز مورد استف... ادامه »
صفحه 1 از 3اولين   قبلي   [1]  2  3  بعدي   آخرين