آریا سیستم   فروش: 43489149 | پشتیبانی: 95118373

SEARCH

پروژه های RFID

25
چکیده: RFID  چگونه کار می کند؟ سامانه بازشناسی با امواج رادیویی (Radio Frequency Identification) یا RFID، سامانه شناسایی بی‌سیمی است که قادر به تبادل داده‌ها به ‌وسیله برقراری اطلاعات بین یک Tag که به یک کالا، شی، کارت و... متّصل شده‌ و یک بازخوان (Reader) است.  از این فناوری در شناسایی خودکار کالاها، حیوانات، انسانها و .... ادامه »
21
تکنولوژی RFID برای واگن های قطار و مترو
چکیده: يكي از پركاربردترين كاركرد تكنولوژي RFID در رديابي واگن‌هاي شبكه ريلي است. سیستم RFID ردیابی واگن بيش از ۳۰ كشور دنيا از چنين سيستمي براي واگن‌ها استفاده مي كنند.مسأله اصلي كه در شبكه‌هاي ريلي وجود دارد، يكي ناپديد شدن واگن‌ها در شبكه از ديد مدير سيستم و ديگري، اشتباهات اپراتو‌رها در ثبت اطلاعات واگن و ورود اطلاعات به نرم&z... ادامه »
17
RFID  چگونه کار می کند؟
چکیده: RFID  چگونه کار می کند؟ سامانه بازشناسی با امواج رادیویی (Radio Frequency Identification)یا RFID ، سامانه شناسایی بی‌سیمی است که قادر به تبادل داده‌ها به ‌وسیله برقراری اطلاعات بین یک Tag که به یک کالا، شی، کارت و... متّصل شده‌ و یک بازخوان (Reader) است.    ازاین فناوری در شناسایی خودکار کالاها، حیوانات، انسان... ادامه »