آریا سیستم   فروش: 43489149 | پشتیبانی: 95118373

SEARCH
07
چرا لوگوی اپل سیب گاز زده است؟
چکیده: چرا لوگوی اپل سیب گاز زده است؟ راز لوگوی اپل چییست؟ چرا این سیب گاز زده است؟ کی این سیب رو گاز زده؟ واقعیت امر اینه که از هر 100 ایرانی که یکی از محصولات اپل رو دارن به طور قطع 99 نفر نمی دونن که چرا لوگوی اپل یک سیب گاز زده است! داستان های زیادی درباره علت گاز زده بودن سیب اپل در سراسر نت نوشته شده که من به چند تا از اونا اشاره میکنم و در آخر دلی... ادامه »
02
معرفی انواع پورت های کامپیوتر
چکیده: درباره پورت‌های کامپیوتر یکی از عواملی که در خرید مدل‌های مختلف مادربورد، نقش تعیین‌کننده‌ای را برای خریداران ایفا می‌کند، پورت‌های پنل پشتی مادربورد هستند. هر یک از کاربران بسته به نیاز روزمره خود انتظارات متفاوتی از پورت‌های موجود در پنل پشت مادربورد دارند. برای مثال اشخاصی که جهت مصارف صنعتی از کامپیوتر استفا... ادامه »
10
فیش پرینتر
چکیده: فیش پرینتر (پرینتر حرارتی) چیست و چگونه کار می‌کند؟ فیش پرینتر از متداولترین دستگاه‌های خروجی در کامپیوتر است که از آن بمنظور چاپ اطلاعات استفاده می شود . کاربران کامپیوتر صرفنظر از نوع استفاده ، ممکن است در مقاطع زمانی خاصی نیازمند استفاده از فیش پرینتر باشند. فیش پرینتر ها دارای انواع متفاوتی می‌باشند. فیش پرینتر های جوهر افشان، ل... ادامه »
05
مزایای راه اندازی سیستم BPMS
چکیده: در سازمان ها مدیریت فرایندهای کسب و کار BPMS هسته اصلی کسب و کار سازمان محسوب می شوند. سازمانها در گذشته برای هرکدام از فرآیندهایشان، سیستمهای جداگانهای در محدوده آن فرآیند تهیه می‌کردند که به سیستمهای جزیره‌ای معروفند. مشکلات اساسی که به مرور زمان با این نوع نگرش بروز نمود عدم امکان ارتباط این سیستم‌ها با یکدیگر می‌باشد و بدلیل... ادامه »
01
بارکد های رنگی
چکیده: بارکد های رنگی فناوری بارکد رنگی با ظرفیت بالا (HCCB) متعلق به شرکت مایکروسافت، که در مطالعات و تحقیقات این شرکت توسعه داده شده، در شناسایی محصولات تجاری مانند تصاویر و بازیهای ویدیویی سودمند است ادامه »
16
بوکد چیست
چکیده: به نظرمی‌رسد به زودی بارکدهای قدیمی به دست فراموشی سپرده شوند. بارکدها ترکیبی از اعداد و خطوط سیاه و سفیدی هستند که پشت تمام محصولات دیده می شوند محققان امریکایی موسسه‌ی تکنولوژی ماساچوست سیستم برچسب‌زنی نوینی به نام بوکد را معرفی کرده‌اند که می‌تواند جایگزین بارکد شود که قابلیت نگهداری صدبرابر اطلاعات را دارد. ادامه »
05
تفاوت پروتکل‌های ایمیل POP3 ،IMAP و Exchange چیست؟
چکیده: در صورتی که از نرم‌افزاری‌های مدیریت ایمیل روی گوشی‌هوشمند، تبلت یا کامپیوتر خود استفاده کرده باشید، با واژه‌هایی چون POP3، IMAP یا Exchange در تنظیمات روبرو شده‌اید. در ادامه به بررسی انواع پروتکل‌های ایمیل و همچنین تفاوت آن‌ها خواهیم پرداخت. ادامه »
02
شناسایی خودكار
چکیده: عبارت شناسایی خودكار، به هر گونه تشخیص الگو به وسیله ماشین اطلاق می شود. این تكنولوژی رابطه تنگاتنگی با علوم الكترونیك و كامپیوتر داشته و سابقه پیدایش و تكوین آن به دهه 30 و 40 میلادی باز می گردد که ضرورت توجه و بكارگیری این تكنولوژی اكنون غیر قابل تردید است . ادامه »
14
چرا ترازو و یا باسکول دیجیتال
چکیده: در گذشته جهت توزین مواد از ترازوی کفه ای یا باسکول قپانی استفاده می شد، که احتمال خطا در توزین وجود داشت، ترازو های دو کفه ای توسط سنگ هایی با ظرفیت مشخص و تنظیم شده عملیات توزین را انجام می دهند، این سنگ ها با اندازه های متفاوت نسبت وزن سنگ ها، اندازه ی ترازو ها طراحی می گردد، البته این سنگ ها جهت کالیبره نمودن ترازوی دیجیتالی امروزه نیز مورد استف... ادامه »
07
چیزهایی که  با پرینترهای سه بعدی می توان چاپ کرد
چکیده: چاپگر یا پرینتر سه بعدی، دستگاه ایجاد اشیاء به صورت واقعی و ملموس است که بعد از دریافت الگوی موجود از کامپیوتر، شی تعریف شده را به صورت واقعی با مواد از قبل تعبیه شده (اغلب به صورت رشته) در دستگاه چاپگر، در محیط بیرون از چاپگر می سازد. در واقع موادی به صورت کامپوزیت، در قسمتی از چاپگر قرار داده شده که بعد از دریافت الگوی کامپیوتری، عین آن را شکل دا... ادامه »
صفحه 4 از 8اولين   قبلي   1  2  3  [4]  5  6  7  8  بعدي   آخرين